Možnosti platby - WoowToys.sk

Katalóg hračiek

Výrobcovia

Zasielanie noviniek

Stručný prehľad možností úhrad tovaru

Existuje veľa možností ako uhradiť za nákup u nás. Vyberte si tú, ktorá vám najviac vyhovuje.

Úhrada tovaru osobne na pobočke

Tovar môžete uhradiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Platba je možná kartami VISA, MasterCard, Maestro, Diners Club, American Express.

Úhrada tovaru vopred prevodom

Tovar môžete uhradiť vopred na základe e-mailu, ktorý vám bude doručený po uskutočnení objednávky. Celkovú sumu objednávky uhraďte v prospech nášho bankového účtu. Nezabudnite vložiť číslo vašej objednávky ako variabilný symbol vášho bankového prevodu. Ako náhle bude platba poukázaná v prospech účtu, automaticky Vám odošleme objednaný tovar a informujeme Vás o tom emailom. V prípade, že úhrada objednaného tovaru nebude poukázaná v prospech nášho bankového účtu do 5-tich dní, objednávka bude automaticky stornovaná.

Číslo účtu:

Poštová banka, a.s.
19-20317769 / 6500

Úhrada tovaru na dobierku

Tovar a dobierečné uhradíte kuriérovi v hotovosti pri doručení tovaru na Vašu dodaciu adresu.

Pay pal

Systém PayPal je elektronický platobný prostriedok. Účet v systéme si možno predstaviť ako bežný bankový účet, ktorý sa dá však priamo napojiť na milióny internetových obchodov po celom svete a presun peňazí z účtu na účet prebieha okamžite. Dá sa povedať, že na internete majú všetci rovnakú banku - PayPal.

Klub Magnus

Ako člen klubu Magnus získate automaticky platobnú kartu s aktivovaným členstvom, pomocou ktorej môžete platiť za produkty a za služby (1 bon = 1 cent).